Okna Drzwi Bramy

OKNA DO DOMÓW PASYWNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ-NOWOCZESNA TECHNOLOGIA-INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

OKNA – Kompleksowa oferta dla każdego

Współpracujemy z czołowymi producentami okien i szkła dlatego też jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania każdego klienta, wg indywidualnych preferencji na okna, drzwi, balustrady czy konstrukcje szklane. Oferujemy jedyną w swoim rodzaju usługę, która obejmuje doradztwo, wybór najlepszych okien oraz  profesjonalny montaż. Prowadzimy również serwis okien jak i pozostałych naszych produktów. Rozumiemy, że zakup okien to wydatek na lata, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby była to inwestycja trafiona, a wybrane rozwiązania najlepsze.

Okna z naszej oferty to:
– okna PCV ( w tym okna dachowe)
– okna aluminiowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta proponujemy okna do domów pasywnych i energooszczędnych. Producenci systemów okiennych z którymi współpracujemy- opracowowali serię profili okien ciepłych z przeznaczeniem do domów niskoenergetycznych i pasywnych. Przyjmuje się, że w budownictwie pasywnym okna powinny mieć współczynnik przenikania ciepła na poziomie ok. U=0,8 W/(m²K). Proponujemy Państwu okna o jeszcze lepszym współczynniku U=0,5W/(m ²K) z potrójną szybą i ciepłą ramką. Uzyskanie takich parametrów izolacyjności termicznej okna jest możliwe tylko przy odpowiednim doborze takich elementów jak profil i szyba. Szczególnie istotne dla uzyskania takiego współczynnika dla całego okna, przy zastosowaniu szyby U=0,7 W/(m²K) lub jeszcze cieplejszej, jest dobranie odpowiednich profili.

W przypadku producentów profili z PVC polepszanie izolacyjności termicznej okien osiąga się przede wszystkim poprzez zwiększanie szerokości profili, ilości komór w profilach, stosowanie specjalnych nakładek oraz wypełnianie części komór materiałem termoizolacyjnym. Pronowane przez nas okna spełniające powyższe wymagania są okna na profilu VEKA Alphaline oraz okna z klinem cieplnym na profilu ENCORE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.