SCHODY

 

Metal

Szkło

Drewno

KONSTRUKCJE 

 

Daszki

Przegrody biurowe

Przegrody ppoż

OGRODZENIA

 

Systemowe

Panelowe

Aluminiowe

OGRODY ZIMOWE

 

Zadaszenia tarasów,

pergole

 

BALUSTRADY

 

Aluminiowe

Inox

ALUMINIUM

 

Okna

Drzwi

Fasady

Schody na zewnątrz muszą być trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz tego schody muszą być bezpieczne i wygodne.

 

 Dokładne pomiary i wytyczne zgodne z normami pozwalają nam na przygotowanie odpowiednich i stosownych projektów. Ważną rzeczą także jest wygląd schodów, przecież mają służyć nam lata, a przy tym mają się nam podobać. 

 

 Do schodów zewnętrznych doskonałą oprawą będzie balustrada. Najczęściej stosowany materiał na balustrady do schodów zewnętrznych jest metal, stal nierdzewna, a także szkło. 

 

Stopnie, ważny element schodów, który jest brany pod uwagę ze względu na nasłonecznienie, deszcz, śnieg czy mróz a także wilgoć.

 Materiały wykorzystywane na stopnie muszą być solidne, czyli takie, które nie ulegają szybkiemu ścieraniu.

Schody przemysłowe muszą być trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz tego schody muszą być bezpieczne i wygodne. Dokładne pomiary i wytyczne zgodne z normami pozwalają nam na przygotowanie odpowiednich i stosownych projektów. Ważną rzeczą także jest wygląd schodów, przecież mają służyć nam lata, a przy tym mają się nam podobać.

 

Do schodów zewnętrznych doskonałą oprawą będzie balustrada. Najczęściej stosowany materiał na balustrady do schodów zewnętrznych jest metal, stal nierdzewna, a także szkło.

 

Stopnie, ważny element schodów który jest brany pod uwagę ze względu na nasłonecznienie, deszcz, śnieg czy mróz, a także wilgoć. Materiały wykorzystywane na stopnie muszą być solidne, czyli takie, które nie ulegają szybkiemu ścieraniu.

Wytwarzane przez nas schody są inwestycją na wiele pokoleń naszego budynku z uwagi na to, że konstrukcja wykonana jest z metali.

 

 

Schody produkowane przez naszą firmę pozbawione są skrzypienia.

 

 

Montaż czysty i precyzyjny

 

Schody industrialne

Wykonanie schodów jest oczywiście indywidualną sprawą klienta, możliwości wyboru materiałów do wykonania schodów jest przeogromny wachlarz, jedyne co nas ogranicza to konstrukcja budynku i jego rozmieszczenie poszczególnych ścian i elementów wykończenia wnętrza.

Wykonujemy schody proste, skrętne, spirale, dywanowe, na beton.

Schody wewnętrzne są  niezwykle ważnym elementem wyposażenia domu, stanowią funkcję dekoracyjną, podobnie jak inne detale znajdujące się we wnętrzu.

 

 Schody wewnętrzne mogą być z drewna w połączeniu z balustradą kutą lub balustradą szklaną. Innym rozwiązaniem może być konstrukcja metalowa, stosowana zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach, chociażby ze względu na możliwość wyboru koloru. 

 

Kolejną rzeczą jest materiał, tutaj można zastosować poręcz drewnianą, metalową, a także ze stali nierdzewnej. 

 
Schody wewnętrzne są elementem wyposażenia również biurowców i różnego rodzaju salonów. W tych miejscach najczęściej stosowane są schody z wysoką belką policzkową. 
 
 Są to schody metalowe, kręte na slupie, zaś belka policzkowa stanowi zarazem balustradę. Model takich schodów to przede wszystkim bezpieczeństwo, zaś spiralny kształt jest ciekawym dopełnieniem pomieszczenia.

 

SCHODY PRZEMYSŁOWE

SCHODY ZEWNĘTRZNE

SCHODY WEWNĘTRZNE

Polityka cookies

Projekt i wykonanie JL Wszelkie prawa zastrzeżone 2021

Lewlex Sp. z o.o.

 

ul. Spółdzielcza 2
55-010 Groblice

Nip: 8992820689
Regon: 367550986

 

Kapitał Zakładowy  5000,00 zł
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy

Bank (PLN) -mBank S.A.

06 1140 2004 0000 3402 8214 1243

Bank (EURO) -mBank S.A.

57 1140 2004 0000 3212 1458 6970

SWIFT: BREXPLPWMBK  IBAN PL

Godziny otwarcia naszej firmy:

od poniedziałku do piątku 7:00 do 16:00

KONSTRUKTOR

e-mail: konstruktor@lewlex.pl
kom. 730-192-121

KSIĘGOWOŚĆ

e-mail: marta.lewandowska@lewlex.pl
kom. 519-181-078

TECHNOLOG

email:technolog@lewlex.pl
kom. 535 205 304

e-mail: biuro@lewlex.pl
tel. (71) 307-05-35
fax. (71) 711-77-10
kom. 506-192-122