ALUMINIUM

 

Okna

Drzwi

Fasady

BALUSTRADY

 

Aluminiowe

Inox

PERGOLE

 

Ogrody zimowe

Zabudowy tarasów

 

OGRODZENIA

 

Systemowe

Panelowe

Aluminiowe

KONSTRUKCJE 

 

Daszki

Przegrody biurowe

Przegrody ppoż

SCHODY

 

Metal

Szkło

Drewno

SCHODY WEWNĘTRZNE
SCHODY ZEWNĘTRZNE
SCHODY PRZEMYSŁOWE

Schody wewnętrzne są  niezwykle ważnym elementem wyposażenia domu, stanowią funkcję dekoracyjną, podobnie jak inne detale znajdujące się we wnętrzu.

 

 Schody wewnętrzne mogą być z drewna w połączeniu z balustradą kutą lub balustradą szklaną. Innym rozwiązaniem może być konstrukcja metalowa, stosowana zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach, chociażby ze względu na możliwość wyboru koloru. 

 

Kolejną rzeczą jest materiał, tutaj można zastosować poręcz drewnianą, metalową, a także ze stali nierdzewnej. 

 
Schody wewnętrzne są elementem wyposażenia również biurowców i różnego rodzaju salonów. W tych miejscach najczęściej stosowane są schody z wysoką belką policzkową. 
 
 Są to schody metalowe, kręte na slupie, zaś belka policzkowa stanowi zarazem balustradę. Model takich schodów to przede wszystkim bezpieczeństwo, zaś spiralny kształt jest ciekawym dopełnieniem pomieszczenia.

 

Wykonanie schodów jest oczywiście indywidualną sprawą klienta, możliwości wyboru materiałów do wykonania schodów jest przeogromny wachlarz, jedyne co nas ogranicza to konstrukcja budynku i jego rozmieszczenie poszczególnych ścian i elementów wykończenia wnętrza.
Wykonujemy schody proste, skrętne, spirale, dywanowe, na beton.

Wytwarzane przez nas schody są inwestycją na wiele pokoleń naszego budynku z uwagi na to, że konstrukcja wykonana jest z metali.

 

 

Schody produkowane przez naszą firmę pozbawione są skrzypienia.

 

 

Montaż czysty i precyzyjny

 

Schody industrialne

Schody przemysłowe muszą być trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz tego schody muszą być bezpieczne i wygodne. Dokładne pomiary i wytyczne zgodne z normami pozwalają nam na przygotowanie odpowiednich i stosownych projektów. Ważną rzeczą także jest wygląd schodów, przecież mają służyć nam lata, a przy tym mają się nam podobać.

 

Do schodów zewnętrznych doskonałą oprawą będzie balustrada. Najczęściej stosowany materiał na balustrady do schodów zewnętrznych jest metal, stal nierdzewna, a także szkło.

 

Stopnie, ważny element schodów który jest brany pod uwagę ze względu na nasłonecznienie, deszcz, śnieg czy mróz, a także wilgoć. Materiały wykorzystywane na stopnie muszą być solidne, czyli takie, które nie ulegają szybkiemu ścieraniu.

Schody na zewnątrz muszą być trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz tego schody muszą być bezpieczne i wygodne.

 

 Dokładne pomiary i wytyczne zgodne z normami pozwalają nam na przygotowanie odpowiednich i stosownych projektów. Ważną rzeczą także jest wygląd schodów, przecież mają służyć nam lata, a przy tym mają się nam podobać. 

 

 Do schodów zewnętrznych doskonałą oprawą będzie balustrada. Najczęściej stosowany materiał na balustrady do schodów zewnętrznych jest metal, stal nierdzewna, a także szkło. 

 

Stopnie, ważny element schodów, który jest brany pod uwagę ze względu na nasłonecznienie, deszcz, śnieg czy mróz a także wilgoć.

 Materiały wykorzystywane na stopnie muszą być solidne, czyli takie, które nie ulegają szybkiemu ścieraniu.

e-mail: biuro@lewlex.pl
tel. (71) 307-05-37
fax. (71) 711-77-10
kom. 506-192-122

TECHNOLOG

email:technolog@lewlex.pl
kom. 792-700-041

KSIĘGOWOŚĆ

e-mail: marta.lewandowska@lewlex.pl
kom. 519-181-078

KONSTRUKTOR

e-mail: konstruktor@lewlex.pl
kom. 730-192-121

Godziny otwarcia naszej firmy:

od poniedziałku do piątku 7:00 do 16:00

 

Bank (PLN) -PKO BP S.A.

11 1020 5226 0000 6102 0639 0191

Bank (EURO) -PKO BP S.A.

SWIFT: BPKOPLPW  IBAN PL

88 1020 5226 0000 6602 0639 0209

Lewlex


Międzyleska 6E
50-514 Wrocław

Nip: 723-145-24-96
Regon: 021854415

PROJEKT I WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ 2019    

LDESIGN

wyróżnienie top 10